UN-NGO pamětní kříž

Lazarus Union jakožto registrovaná a akreditovaná nevládní organizace (NGO) je hrdá na to, že může nyní oficiálně oznámit, že jí byl v květnu 2014 udělen "zvláštní status poradního orgánu" při Organizaci spojených národů ECOSOC (Ekonomický a sociální koncil). Je to velká čest a vyznamenání nejen pro Lazarus Union jako takovou, ale i pro všechny členy, kteří se na tomto úspěchu podíleli.

Tento zvláštní status poradního orgánu znamená nejen novou výzvu pro Lazarus Union mezinárodně se osvědčit, ale Lazarus Union má nyní také povinnost podpořit podle svých nejlepších schopností cíle a ducha Spojených národů (UN).

Lazarus Union by ráda toto dokázala slovem i skutkem. Proto při této příležitosti udělení zvláštního statusu poradního orgánu věnovala "UN-NGO pamětní kříž". Čistý zisk z výtěžku půjde pro UNHCR OSN (komisariát OSN pro uprchlíky).

Toto vyznamenání je udělováno ve čtyřech třídách:

Pamětní kříž (Remembrance Cross)

Toto vyznamenání může být uděleno všem nečlenům i členům Lazarus Union, kteří tento projekt podpoří darováním 30 eur.

Důstojnický kříž (Officer Cross)

Toto vyznamenání může být uděleno všem nečlenům a členům Lazarus Union do hodnosti kapitána CSLI (včetně), kteří podpoří tento projekt darováním 40 eur.

Velmistrovský kříž (Grand Commander Cross)

Toto vyznamenání může být uděleno pouze členům Lazarus Union v hodnosti majora CSLI, podplukovníka CSLI a plukovníka CSLI, kteří podpoří tento projekt darováním 50 eur.

Velkokříž (Grand Cross)

Toto vyznamenání může být uděleno pouze členům Lazarus Union od hodnosti brigádního generála CSLI (včetně) a členům výkonných výborů, kteří podpoří tento projekt darováním 60 eur.

Všechny poplatky za insignie jsou v eurech. Miniatury vyznamenání a stužky je možno získat pouze s příslušným vyznamenáním.

Insignie a dekrety Vám budou zaslány doporučeně poštou. Nezapomeňte, prosím, zaslat správné údaje (jméno, tituly). Tyto údaje budou uvedeny na dekretech. Musí být přesně uvedeny spolu s úplnou adresou.

Poštovné v rámci EU činí 15 euro, pro ostatní země 25 euro. Je nutno jej připočíst k celkové sumě. 

Řády, vyznamenání a insignie nemohou být prodány ani darovány třetím stranám.

 

Tento projekt je také možno podpořit následujícími produkty:

Látkový odznak (průměr 75 mm) - získá jej každý, kdo podpoří tento projekt darováním 10 eur.

 

Knoflíková brož (průměr 12 mm) - získá ji každý, kdo podpoří tento projekt darováním 8 eur.

 

Kovový odznak (průměr 45 mm) - získá jej každý, kdo podpoří tento projekt darováním 15 eur. Může být nošen na uniformě nebo na baretu. 

 

Údaje pro platby

LAZARUS UNION – CSLI
BAWAG-PSK  Wien
A-1010 Wien, Wipplingerstr. 1
 
Číslo účtu: 10010128981
Kód banky: 14000
IBAN: AT901400010010128981
BIC: BAWAATWW
 
 

Můžete také zaplatit prostřednictvím

 

Odkaz na oficiální CSLI Shop